Har du spørgsmål eller ideer til samarbejde, så er du meget velkommen til at kontakte os i CFPK.



Jette Ammentorp
Professor og forskningsleder, ph.d., cand.scient.san.
  Jette.Ammentorp@rsyd.dk
   2434 9341


Sune Vork Steffensen
Professor, ph.d.
  s.v.steffensen@sdu.dk
   6550 3104


Connie Timmermann
Lektor, ph.d., cand.cur.
  Connie.Timmermann@rsyd.dk
   2441 0097


Christina Louise Lindhardt
Lektor, ph.d., MSc
  christina.lindhardt@rsyd.dk
   6038 1531


Maiken Wolderslund
Post doc, ph.d., cand.scient.san.
  Maiken.Wolderslund@rsyd.dk
   5114 9255


Trine Gregersen
Post doc, ph.d., cand.cur.
  Trine.Gregersen@rsyd.dk
   2437 7832


Lotte Abildgren
Ph.d. studerende, cand. cur.
  lotte.abildgren@rsyd.dk
   24988036


Helle Poulsen
Ph.d. studerende, cand.cur.
  Helle.Poulsen1@rsyd.dk
   7636 2665


Randi Karkov Knudsen
Ph.d.-studerende, cand.cur.
  Randi.Karkov.Knudsen@rsyd.dk / randknud@rm.dk
   6116 9618


Malte Lebahn-Hadidi
Post doc, ph.d.
  lebahn@sdu.dk
   26 71 74 20
CFPK