Har du spørgsmål eller ideer til samarbejde, så er du meget velkommen til at kontakte os i CFPK.



Jette Ammentorp
Professor og forskningsleder, ph.d., cand.scient.san., sygeplejerske
  Jette.Ammentorp@rsyd.dk
   23845345


Regner Birkelund
Professor, Dr.Phil, ph.d., cand.cur.
  Regner.Birkelund@rsyd.dk
   23288161


Connie Timmermann
Forsker, ph.d., cand.cur., sygeplejerske
  Connie.Timmermann@rsyd.dk
   79406658


Eva Knutz
Postdoc, ph.d., Master of Fine Arts
  evakknutz@gmail.com
   93507135


Maiken Wolderslund
Postdoc, ph.d., cand.scient.san., sygeplejerske
  Maiken.Wolderslund@rsyd.dk
   79406774


Anne-Mette Honoré Grauslund
Forskningsassistent, cand.scient.san., fysioterapeut
  Anne-Mette.Honore.Grauslund@rsyd.dk
   79406869


Antje-Franziska Knauf
Videnskabelig medarbejder, ph.d., Master i socialøkonomi
  Antje-Franziska.Knauf@rsyd.dk
   79406774/23835114


Karin Yde Waidtløw
Forskningsassistent, cand.scient.san.
  Karin.Yde.Waidtloew@rsyd.dk
   79406869


Trine Gregersen
Ph.d. studerende, cand.cur., sygeplejerske
  Trine.Gregersen@rsyd.dk
   79406774


Mette Løwe Netsey-Afedo
Ph.d. studerende, cand.cur., sygeplejerske
  Mette.Lowe.Netsey-afedo@rsyd.dk
   79406774


Else Dalsgaard Iversen
Ph.d. studerende, læge
  Else.Iversen@rsyd.dk
   29923536


Laila Friis Wolff
Kontormedhjælper
  Laila.Friis.Wolff@rsyd.dk
   79406846