Har du spørgsmål eller ideer til samarbejde, så er du meget velkommen til at kontakte os i CFPK.

Jette Ammentorp
Jette Ammentorp
Professor og forskningsleder, ph.d., cand.scient.san.
Jette.Ammentorp@rsyd.dk
2434 9341
Sune Vork Steffensen (orlov)
Sune Vork Steffensen (orlov)
Professor, ph.d.
s.v.steffensen@sdu.dk
6550 3104
Connie Timmermann
Connie Timmermann
Lektor, ph.d., cand.cur.
Connie.Timmermann@rsyd.dk
3074 3530
Christina Louise Lindhardt
Christina Louise Lindhardt
Lektor, ph.d., MSc
christina.lindhardt@rsyd.dk
6038 1531
Daria Schwalbe
Daria Schwalbe
Post.doc., ph.d., cand.mag.
dschwalbe@health.sdu.dk
2682 6039
Lotte Abildgren
Lotte Abildgren
Forskningsassistent, ph.d., cand. cur.
lotte.abildgren@rsyd.dk
2498 8036
Randi Karkov Knudsen
Randi Karkov Knudsen
Ph.d. studerende, cand.cur.
Randi.Karkov.Knudsen@rsyd.dk / randknud@rm.dk
6116 9618
Elna Leth Pedersen
Elna Leth Pedersen
Ph.d. studerende, cand. mag. i etnografi og socialantropologi
Elna.Leth.Pedersen@rsyd.dk
2911 3260
Helle Poulsen
Helle Poulsen
Ph.d. studerende, cand.cur.
Helle.Poulsen1@rsyd.dk
7636 2665
Karin Yde Waidtløw
Karin Yde Waidtløw
Videnskabelig medarbejder, cand.scient.san.
karin.yde.waidtloew@rsyd.dk
2048 8092 (onsdage & torsdage)
Heidi Faurholt
Heidi Faurholt
Projektmedarbejder, Master i Trivsels- og Ressourcefokuseret Psykologi og EMCC certificeret systemisk coach
heidi.faurholt2@rsyd.dk
2462 1290
Nina Høy Chodkiewicz (orlov)
Nina Høy Chodkiewicz (orlov)
Studentermedhjælper, stud.scient.san.publ.
Nina.Hoy.Andersen@rsyd.dk
CFPK